Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna a hajam vagyis inkább...

Barna a hajam vagyis inkább semmilyen színű. Akár első festésre is lehetne ilyen színű a hajam a kettő közül? A szemem is barna és a bőröm világos.

Figyelt kérdés

[link]


vagy ez


[link]


Ez a kettő tetszik, de nem tudom. Az én hajszínem pontosan ilyen:


[link]


2012. jan. 4. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

neked vöröses hajad van, biztos nem lesz olyan mint a képeken,mivel sok a vörös pigment a hajadban inkább csibesárga lenne a végeredmény ami amúgy ronda

miért nem próbálkozol inkább egy vörösesebb színű hajjal

[link]

2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy seszínű fogjátok már fel. Tök jó, hogy természetes a hajszíned egyáltalán nem kelt műhatást. Nem értem mire fel ez a festésmizéria. Én imádom a saját hajam és minden festett dicséri hogy jaj de jó nekem milyen szép színe van, mikor nekik is lehetett volna ilyen ha nem festik össze vissza. És amúgy gyönyörű színe van a hajadnak!! be ne fesd.
2012. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A vörössel próbálkoztam már, sajnos nem áll jól.

Fekete is volt, de úgy néztem ki, mint egy hulla :)


Kedves második válaszoló!


Nekem ez a szín igenis semmilyen. Sőt! Két fodrász sem tudta megmondani milyen a hajam színe. Nekem nem tetszik és ezért szeretném más színűre. És éppen ezt a kettőt találtam, ami tetszik.

2012. jan. 5. 06:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Tök szar, amikor megkérdezik hogy "Neked milyen színű a hajad?" meg hogy "mikor fested már be a hajad?" na ilyenek.. persze nem kellene velük foglalkoznom, de azért csak rossz hallani.
2012. jan. 5. 06:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gáz ha egy fodrász nem tudja besorolni a hajad... Ha jól tudom ez a szakmája... Fejből kéne tudnia a hajak színskáláját :D Ha már csak tanfolyamot kell végezniük legalább az ilyen alapdolgokat tanulnák meg rendesen...
2012. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!