Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég hosszú ( majdnem derékig...

Elég hosszú ( majdnem derékig érö) hajam van, de nagyon törik és hullik! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Próbáltam már sok sampont, balzsamot, hajvégápolót stb...

Nem jöttek be...Most szedem a Revalidot, a körmömre nagyon jó, de a hajam mintha még jobban hullana!:)

Valami ötlet, hogy mi lehet a gond? Mit csináljak vele?

17 éves korom óta növesztem és most vagyok 22, de kb. csak 2 éve van ez! A stressz-nek köze lehet hozzá?


2009. máj. 23. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak túl hosszú a hajad,és húzza a súlya és a haj ezt 'stressz'-ként éli meg.Na jó ez lehet hülye megfogalmaztás de anno nekem is ezt mondta a fodrász amikor derékig érő hajam volt.Menj el egy kicsit vágass belőle,és fodrásztól kérj rá valami sampont,balzsamot vagy pakolást.
2009. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
törhet a hajszárítótól is
2009. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha lehet nem szárítom, hanem hagyom magától száradni!

Lehet tényleg azért van mert túl hosszú?

2009. máj. 23. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nem hiszem h attól hullik,h túl hosszú.

de attól függ h mennyire hullik?

fiú vok,és derékig érő hajam van,nagyon sok,és dús,de nem hullik vészesen.

és igen,ha stresszes életet élsz,az nagyban befolyásolja,sőt a helytelen táplálkozás is.

nomeg vizesen sose szabad fésülni,hajszárítót is mellőzni kell,nomeg a hajvasalót,hajfestést

2010. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a kérdés feltétele óta már levágattam....:)de aranyos vagy!!!!
2010. szept. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!