Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalatod az Ilcsi...

Mi a tapasztalatod az Ilcsi termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szuperek, az én kozmetikusom csak azokat használja.
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régen volt száraz bőrre való arckrémük, a kozmetikusomtól éveken keresztül azt vettem, nagyon elégedett voltam. Majd egyszerűen beszüntették a gyártását.

Egyébként arckrémekből a berkenyéset is használtam, annak jó az illata, és egyébként is, meg a paradicsomos napozótejről is jókat hallottam.

2012. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kozmetikusom is azokat használja. az egyikről tudom, hogy csíp mint a nyavalya, de nagyon puha lesz tőle az arcom. szerintem jók.
2012. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én fekete szappant használtam tőlük... A kozmetikus akitől vettem azt mondta akár egész éjszakára fent hagyhatom. Hát bolond volt... Fél órára esetenként max 2órára hagytam fent de teljesen kiszárította a bőröm és másnap elkezdett hámlani, darabokba szedtem le a bőrt... A szaga is elég kellemetlen, ilyen fura édes szaga volt mindig émelyegtem amikor felkentem, meg szédültem tőle. Nekem ez az egy éppen elég volt...:/
2012. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a kozmetikusi OKJ-n választottam.A modellem allergiás reakciót kapott én meg majdnem szívrohamot,mivel ezért bukás jár.Utánna az elnök odajött és annyit mondott Ilcsinél előfordulhat,próbáljam meg kezelni az allergiát,ha sikerül átenged,így lettem kozmetkus.De ne tartozik az élményeim közé.
2012. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:

hány alkalom után jött ki nála az allergia?

2012. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másodiknál.Elsőre enyhébb a reakció,legtöbb esetben észre sem lehet venni.A másodiknál már felpüffedt,lángvörös lett.Mostmár,mint kozmetikus soha nem venném a kezembe,szakmai berkekben is sokan panaszkodnak már rá,de ez egyéni döntés.Ez csak az én történetem.
2012. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legjobb!

Mindent kipróbáltam, Clinique, Haushka, Loreal, és mind elbújhat az Ilcsi mögött.

2012. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is szeretem.

Hormontartalmu gyogyszertol tonkrement a borom.

Olyan voltam mint egy eloholt akinek hamlik az egesz feje...

A borradirokkal annyit ertem el hogy a hamlas vonala arrebbtolodott... Csodasan neztem ki egy felhold alaku hamlasi vonallal az orcaimon.

Az orromrol is jott a bor, az orrcimpaimnal is mintha vmi lehuzhato maszk maradeka lett volna annyira nagyon elvalt a borom az orromtol...

5 Ilcsi savas archamlasztas es csodakat muvelt velem!

2012. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!