Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, fiúk, miért jó az, ha...

Lányok, fiúk, miért jó az, ha állandóan szoliba jártok? Miért szerettek szolizni? Nem féltek a következményektől?

Figyelt kérdés
(Szerintem a fehér bőr sokkal szebb és természetesebb)
2009. máj. 23. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Valószínüleg számunkra meg a barna vagy Legalább egy kicsit egészséges szín a szebb! Ezért. Kinek a pap kinek a papné.
2009. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én azért szeretek, ert engem teljesen megnyugtat ha bent fekszem, plusz nekem a barna bőr a természeteseb és a szebb. Voltam már fehér is, de fele annyi ruha nem állt olyan jól, mint most. Sokkal szebbnek tűnik a bőröm, elmúltak az arcomon a foltok, sőt pattanásaim is elmúltak teljesen. Fehér bőrön sokkal jobban meglátszik a heg, a pattanás, a mitteszer a narancsből. Legalábbis nekem ez a véleményem.
2009. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szeretek szolizni, mert télen mikor nincs napfény, akkor nagyon feldobja a hangulatom, emellett az én hullafehér szeplős bőrőm barnán sokkal szebb (mások szerint is). Sokkal jobban érzem magam a bőrömben, nagyobb az önbizalmam, jobban állnak a színes ruhák, és mivel nagyobb az önbizalmam, sikeresebb vagyok az élet minden területén a mindennapokban. Mivel tisztában vagyok a következményekkel, így a megfelelő bőrápolás számomra elengedhetetlen. Ha pedig a sugárzásra gondolsz, akkor azt nem árt tudni, hogy a nap sugarai jóval károsabbak, és nem kell ahhoz kifeküdni napoznhi, hogy ártalmas dózist kapjunk belőle.

Az pedig, hogy kinek a fehér tetszik, kinek a barna... Nem vagyunk egyformák ugyebár.

2009. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit szebb a barna bőr (persze csak a mérsékelt színű, nem az, amiről lerí, hogy szolizott), és ráadásul vékonyít! :))
2009. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a 2. és a 3. hozzászólóval teljesen egyetértek, nincs kedvem mégegyszer leírni.


lehet, hogy neked jobban tetszik a fehér bőr, nekem pl. nem (persze nem is az agyonszolizott tetszik).

2009. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. sokkal jobban áll a barna bőr,mert a fehér olyan semmilyen.Ráadásul pattanásos is vagyok,és azon is segít!
2009. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyrázkodni nem fogok, egyszerűen nekem is jobban tetszik a barna bőr. Ha valaki szoliba jár, az nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy egy aszott csokimaszlag lesz belőle.

A következményekről annyit, hogy én tisztában vagyok velük, de a veszélyei mellett megvannak a barnulás pozitív hatásai is.

Ha a napon vagy, akkor különben ugyanazok a hatások érnek, mint a szoliban. És én úgy gondolom, hogy a bőrrák kockázata úgyanúgy megvan egy fehérbőrű embernél is, aki egyszer- kétszer alaposan leég a strandon, és napokig kínlódik az égő érzés, meg a hámlás miatt.

Ha neked a fehér bőr tetszik, az klassz, akkor védd a naptól. De ne gondolod, hogy aki szolizik, vagy szívesen napozik, mindenki ész nélkül csinálja!

2009. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Én sosem szoliznék, napra sem megyek ha nem muszáj. Szeretem a fehér bőröm, fiatalít, ellenben néhány szolis cicababával akik 20 évesen 30nak néznek ki. De ő dolguk.
2009. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen szoliznék, de sajnos sok anyajegyem van ... :( Pedig én is szeretnék barna lenni nyáron :)
2009. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szolizok mert sötét a hajam fekete a szemem igy a barna bőr sokkal jobban áll és illik hozzám,melett a barna az karcsúsit;):)
2009. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!