Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok a Remington...

Tapasztalatok a Remington S6600 multifunkciós hajformázóról? Valóban jól göndörít is meg egyenesít is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 23:26
 1/5 anonim válasza:
Szia hát én most vettem nem rég nekem nagy csalódás volt. Szépen egyenesít de nagyon bénán göndörít sőt tépi a hajat és a leggöndörebb fokozaton is alig csinál egy kis hullámot.
2012. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nem érdemes beruházni rá. pedig a youtube-on olyan szép frizurákat készít vele a modell. de ezek szerint ez csak ámítás.
2012. jan. 16. 11:57
 3/5 anonim válasza:
Hát nézd meg jobban a videót mikor végighúzza a csaj a haján a hónaljáig ér a haja a majd van egy pillanatnyi vágás a videóban és a nyakáig ér.sajnos ez kamú!!!
2012. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kincső Szabó ***** válasza:
Én is kaptam karácsonyra egy ilyen vasalót. Valóban szépen vasal a legkisebb hőfokon is (az én vékonyszálú hajamat legalábbis). Göndöríteni is szoktam vele...ami működik de kicsit tépi valóban. Amúgy lehet most nem ezt választanám, hanem inkább valami szimplábbat, gömbölyített sima szélekkel, azzal jobban menne a göndörítés.
2012. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó, hogy ma találtam meg ezt a kérdést.. vasárnap vettem egy ilyen hajvasalót, kifejezetten a göndörítő feje miatt, gondoltam ha már úgyis sokat hullámosítom a hajam, miért ne vegyek olyan hajvasalót, ami ezt könnyebbé teszi. Ehhez képest tépi a hajam, tapad rá, nem tudom hogy esetleg valami hajformázó miatt van-e ez. A frufrum meg ilyen hosszabb oldalfrufru két oldalra választva, hát abból ma tökéletes Abba frizurát csináltam magamnak. Ezt tudtam kihozni a hajamból ezzel. Nagyon haragszom, ez egy szar, már bocsánat. Az előző hajvasalóm 3000 forint volt, tökéletesen hullámosított minden extra trükk nélkül, ez meg visszahozza pár perc alatt a nyolcvanas éveket. Farsangon lehetek mondjuk valaki a Charlie régi angyalaiból is, 13.000 forintért a hülyének is megéri ez a hajvasaló..
2013. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!