Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros pattanásos bőrből...

Zsíros pattanásos bőrből száraz érzékeny bőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen nagyon pattanásos volt az arcom és zsíros, de szerencsére a fogamzásgátló megoldotta a problémát. Mostmár csak a hegek és a tág pórusok látszanak valamint észrevettem, hogy nagyon száraz lett a bőröm és folyamatosan bepirosodik (főleg most a télen a hidegtől) annyira érzékeny.

Nem kenem semmivel az arcom de rájöttem, hogy egy hidratáló krém csak jól jönne...

Tudtok valami jó krémet?


2012. jan. 7. 14:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tyűűű nagyon köszi, szerintem én is fogok venni olyan remescar krémet..aztán majd meglátjuk, de nagyon ari vagy :)
2012. jan. 8. 10:04
 12/12 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Az epilálással,fogfehérítéssel, miteszerekkel, pattanásokkal ,krémekkel, körmökkel és minden ami ezekkel kapcsolatos , nagyon jártas vagyok. Ha érdekel még valami csak kérdezz.
2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!