Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat kéne vasalnom, de nincs...

Hajat kéne vasalnom, de nincs itthon hővédő. Mivel tudnám helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném csak úgy simán kivasalni, valami kéne rá ami védi egy kicsit :)
2012. jan. 7. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Fodrászok azt mondják hajlakk.

De én azt el nem tudom képzelni milyen ehet ahogy serceg a vasalás közben...

2012. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajlakkot beleégetni, na az még szép baleset lehet. Szerintem ha egyetlenegyszer hővédő nélkül vasalod, nem lesz baj, inkább, minthogy valami mást rákenj, ami nem védi, csak beleég..
2012. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Á.. hajlakkot azt nem, tényleg beleég :/ talán egyszer úgy csináltam h egy nagyon kicsi testápolót kentem bele a hajvégekbe, úgy jó volt. Lehet az lesz :) Köszi a válaszokat :D
2012. jan. 7. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
kenj a hajvégedre egy kis hajbalzsamot, várj pár percet és vasalhatod is!:)
2012. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ebben a hővédő izében, se nagyon hiszek...
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A balzsam tényleg jó ötlet :) Nekem nagyon jó a hővédő, de csak a spray a krém az nem.
2012. jan. 7. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a hővédő...Semmire nem jó! Nyugodtan vasalhatod anélkül is, ha lenne is haszna, egy alkalom nélküle nem fog megártani.
2012. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!