Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MIt gondoltok? Melyik jobb?...

MIt gondoltok? Melyik jobb? linkkel.

Figyelt kérdés

ez : [link]


vagy ez: [link]


nagyon dús és vastagszálú a hajam. melyik lenne jobb?


2012. jan. 8. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
az első
2012. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2. jobb, hisz a subrina kifejezetten hajápolási termékeket készít, amiket fodrászok is használnak, én kellékesben is láttam ilyet, érdemesebb lenne ott szétnézni és érdeklődni, az eladók biztos tudnának ajánlani neked való terméket.
2012. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A másodikat nem ismerem, de az első nagyon jó, olyanom is van itthon éppen. A Pantene, Schauma, Avon meg a Gliss kur sem volt ilyen jó, mint ez. Azért szeretem, mert tényleg ápolja a hajat olajokkal meg egyéb dolgokkal, amik hidratálják. Nem csak egy műanyagréteget képez rajta, mint a többi hasonló spray. Nekem is nagyon dús, elég vastagszálú és nagyon hosszú a hajam, arra ez vált be eddig legjobban. Egy vékony szálúnak valószínűleg túl sok lenne és elnehezítené. Egyedül a szórófeje nem a legjobb, mert nem teríti szét rendesen az anyagot, inkább egy helyre fújja, úgyhogy óvatosan kell használni, nehogy túl sok menjen a hajra.
2012. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!