Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötétbarna hajat hogy lehet...

A sötétbarna hajat hogy lehet feketének nézni?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, és mindenki feketének nézi... És nem értem miért. Tisztán látszik, ha világos vaan, hogy sötétbarna, de még napsütésben is azt mondják rá, hogy fekete...

Az embereknek valami gond van a színérzékelésükkel?


2012. jan. 8. 18:13
 1/7 anonim válasza:
53%

Hát az attól függ mennyire sötét....

Amúgy én is az 1ik barátnőm (ismerős) hajára is pont ezt mondtam 1x, h fekete a haja erre rám néz mint aki embert ölt....ja őő mondom sötétbarna de ha csak úgy rápillantasz vagy mittomén akkor elsőre fekete ugrik be sorry :)

2012. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
színvakság vagy kevés a fény.:)
2012. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerős.Engem is mindenki "lefeketéz".Közben sötétbarna a hajam,de már megszoktam.Nem mindenki tesz különbséget a kettő között.


16/L

2012. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ezen nem kéne fönnakadni :) azért mondom, mert akinek van oka a felháborodásra az én vagyok. a sötétvörös hajamat eddig 12en nézték SZŐKÉNEK...
2012. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Főleg a fiuk szokták feketének mondani a barna hajat,de sok lány sem tud különbséget tenni a kettő között:D

Ne foglalkozz vele,én se teszem:)

2012. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is sötétbarna a hajam van. pont nem rég mondták a hajamra h fekete... nem is értem..:D
2012. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyanez van velem is, és egyszer elmondom nekik még nem gáz, de ha többször is mondtam már és utána is ránéznek és ők 'jobban tudják' és megint lefeketézik,na abból szokott elegem lenni.

ugyanakkor ritka,de van olyan ember aki megmondja hogy barna a hajam és kikéri magának, ő nem színvak,amikor elmondom neki hogy sokan feketének nézik :D

2013. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!