Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Lush, The Body Shop és Yves...

A Lush, The Body Shop és Yves Rocher termékek valóban olyan jók? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Odáig ok, hogy nem tesztelnek állatokon, isteni az illatuk, de a bőrnek is jók? Jobban, mint a tömegmárkák termékei?

2012. jan. 9. 12:00
 1/9 A kérdező kommentje:
*jobbak
2012. jan. 9. 12:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Yves Rocher termékeit nagyon szerettem, a Lush-tól csak pár dolgom van, de már maga küllemük is üdítő:D


Nem újul ki tőlük az ekcémám sem, pedig eléggé érzékeny a bőröm.

2012. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobbak,de én csak a saját tapasztalataim alapján tudok beszélni.Ha egy egyszerű példát veszünk, nekem a Labello ajakápoló a használata után fél órával már újra kicserepesedik a szám, amióta Lush-t vettem,érezhető a különbség,tartósabb védelmet és ápoltságot biztosít.
2012. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
szia. total attol fugg neked melyik jon be... nekem peldaul a lush undorito, utalom a szagat! en a 3 kozul a body shop-ot szeretem. ha szaraz a borod neki vannak a legjobb testapoloi. valamint a c vitaminos borradir szuperul mukodik! teljesen felfrissul tole a bor! eltuntette a mitesszereim stb... valamint mennyei illatuak a termekei..
2012. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Lushból a samponszappanokon ki vagyok akadva. Most vettem nem rég egy Godiva 2in1 samponkorongot (8.9 euró volt), és szerintem borzalmas rossz. Agyonszárítja a hajat. Az illata isteni, könnyű használni, de a hatása... Azt nem értem, hogy hogyan árulhatják magukat a természetességet hirdetve, mikor a samponjaik alapja a Sodium Lauryl Sulfate, ami a legdurvább tisztítóanyag. A bolti samponokban is leginkább csak Sodium Laureth Sulfate van, ami sokkal gyengébb nála. És még a balzsamjaikat is telenyomják durva tisztítószerekkel. Egy átlag balzsamban nincsenek ilyenek.
2012. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes amit Rapunzel írt,köszi,hogy megosztottad! Erről eddig nem is hallottam,de észben tartom az infót.Úgy tűnik,vannak kevésbé jó és természetes termékeik is...
2012. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A lush samponkorongjai szilikonmentesek, elsőre azért tűnik úgy, hogy szárítják a hajat. Én már lassan egy éve használom (egy korong nálam fél évet bír) és a kezdeti szárazság után csodás lett a hajam!
2012. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%

A Lush a legjobb szerintem, a korongok tényleg rosszak, viszont a testápolók és hajpakolások megérik a pénztárca ellen merényletet;) Érdekes.. Body Shop is nagyon jó, bár érdemes azt tudni, hogy TESZTEL ÁLLATOKON,mert a L'oréal-al vannak üzleti kapcsolatban, akik köztudottan mindent csinálnak, csak nem épp normális kozmetikumokat. Tehát ez náluk marketing fogás, de nyugodtan nézzetek utána! Megéri.

Az Yves Rocher nekem semmiben nem vált be, erős parfümöket, hozzáadott aromákat használ és gagyik a termékek úgy unblock is. De hát ez is csak egy vélemény.

2014. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádom a The Body Shop-ot, a kendermagolajos kézkrém csodát tett az ekcémás, száraz, vízhólyagos, kirepedezett kezeimmel. Eddig ilyen jó eredményt csak gyógyszertári szteroidos kenőcsökkel sikerült elérnem. Szeretem még a testvajaikat, nagyon sokáig elég és ápolják a száraz bőrt az emberen. A legújabb kedvencem a moringás testvaj, az illata rengeteg emléket felidéz bennem. Én bátran ajánlom a TBS termékeket, mert megérik az árukat.
2014. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!