Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámlás kivédése ellen lehet...

Hámlás kivédése ellen lehet tenni valamit, illetve ha már hámlok, akkor azellen?

Figyelt kérdés

Szolizni járok, most kezdtem el nemrég, eddig 5ször voltam, de minden évben szoktam szolizni, és ez már elég "megszokott" dolog tőlem, hogy hámlok itt-ott(most épp a mellemnél) És nem tudom mitől lehet, mi okozhatja? Eleve nem vagyok egy hófehérke, nagyon jól megfog a nap is és a szoli is, de ha már hámlok, mit tehetnék ellene, hogy elmúljon? nem akarom abbahagyni a szolit, mert hamar kifakulok és akkor a semmiért dobtam ki rá már most több ezer forintot.

17/L


2012. jan. 9. 16:56
 1/2 cze ***** válasza:
körömvirág krém
2012. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szolárium átka,hogy vízvesztéssel jár.Ha hámlik a bőr ez tünet,hogy vagy sok vagy egyáltalán nem bírja.Az,hogy miért dobsz ki pénzt te tudod,de a bőrgyógyász se lesz olcsóbb.Szerintem hagyd a bőrt regenerálódni.
2012. jan. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!