Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot, sampont és...

Milyen balzsamot, sampont és hajvégápolót használjak göndör hajra?

Figyelt kérdés
ilyen szép egészséges hajat szeretnék: [link]
2012. jan. 9. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Az egészséges haj nem csak azon múlik, mit kensz rá. Persze az is sokat számít, de emellett fontos a megfelelő vitaminbevitel, hogy semmivel se roncsold, mindig óvatosan bánj vele.

Amik nekem nagyon beváltak a termékek közül:

Sampon: [link]

Balzsam: [link]

Kifésülő spray: [link]

Hajvégápoló: [link]

Pakolás: [link]

[link]

Nyilván nem kell mindent egyszerre használni. :D

2012. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem használj valami tápláló sampont,ami jó száraz töredezett hajra (fodrászkellékesbe tudsz válogatni),hajvégápolónak jó az avon szilikonos ápolója,vagy vehetsz bioboltba kókuszolajat.a sampont balzsamot neked kell kitapasztalni,hogy melyik jó a hajadnak. sok sikert :D
2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rapunzel: a syoss pakolással milyen tapasztalatod van?
2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi és ezeket hol lehet beszerezni?
2012. jan. 9. 20:40
 5/6 anonim válasza:

Szia. Szeritem felesleges körbekrdezned mindenkit és kipróbálgatni ezt azt, mert mindenkinek más a bőrtípusa,a fejbőre,haja...mindeni szervezete máshogy reagál a különböző készítményekre.

Amittehetsz,hogy almaecetes vizet iszol,minden nap kb 2 pohárral,az almaecet bár savanykás, nagyon hatékony.OLvass utánna. Jóa körömre, hajra,zsírégetére. Én a hajam miatt iszom főleg.Egy pohár vizbe kell rakni egy kiskanállal.

A másik,ami szintén mindenkinek ajánlott az a vas tabletta. Ezt c vitaminnal együtt kell szedni, hogy a vas jól fel tudjon szívódni.

A balzsamok sokszor csak roncsolják a hajat,zsírosítják...így volt ez nálam is, kivéve az FLP-s aloe vera sampont és balzsamot,mert attól szép lett a hajam nagyon...Én egyébként nem használok balzsamot...hajvégápolót sem,mert nincs rá szükségem,szerencsére...2-3 havonta járok fodrászhoz,rendberakja a hajamat,ha gáz lenne vele...és minden oké.

Most gondolkodj el azon,hogy mennyire használ az a hajadnak hogy mindenféle márkáju,fajtáju szar.okat kensz rá....semennyire,kb... at se tudja a szervezeted,mire hogyan reagáljon.

Azt meg végképp nem értem,amit az első válaszoló belinkelt,hogy göndör hajra miért kellene egyenesítő hajvégápoló,ha a mindennapi hajápolásról van szó,nem a kiegyenesítésről.

2012. jan. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

19:56

Nekem bevált a Syoss pakolás, könnyen fésülhető lett a hajam tőle, jó selymes. Balzsamot próbáltam még Syossból, de az rettenetesen rossz volt. Viszont a pakolás jó.


6:52

A balzsamok nem roncsolják és nem zsírosítják a hajat, csak akkor, ha nem tudod rendesen használni. Mivel ezeket csak nyaktól lefelé kell kenni semmi közük ahhoz, hogy a fejen mitől zsíros a haj.


Ha mindenfélét rákensz a hajadra, annak semmi köze ahhoz sem, hogy a szervezeted mire reagál meg mire nem, mivel a végére kened és nem érintkezik a fejbőröddel, így gyakorlatilag a testeddel sem.


És kb. annyit használnak az ilyenek, hogy nekem ezzel a sok sz*rral sikerült combig érő dús hajat növesztenem, aminek semmi baja és havonta vágva van. Ha csak sampont használtam volna derékig sem nőtt volna meg és agyon lenne roncsolódva.


Igen, egyenesítés van ráírva arra a pakolásra, de attól még nem egyenesíti ki a hajat, mivel olyan csodapakolás nem létezik. Nem kell mindent elhinni, amit ráírnak. Nekem is göndör a hajam, és nem lett tőle egyenes, viszont sima lett a felszíne és könnyen fésülhető volt tőle. Csak kicsit érteni kell az összetevőkhöz, és azokat figyelni. ;)

2012. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!