Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatóra szép frizura?

Szalagavatóra szép frizura?

Figyelt kérdés
Válligérő hajam van. Valami félig feltűzöttet szeretnék. Ötletek? Linkek? :)
2012. jan. 9. 22:22
 1/6 Allerima ***** válasza:

Szia!


Ha csak vállig érő a hajad, nem biztos, hogy annyira jó ötlet a félig feltűzött. Szerintem rakasd fel rendesen. De itt pl. kéne tudnunk a válaszadáshoz olyasmit is, hogy van-e frufrud, vagy nincs.

2012. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Allerima ***** válasza:

[link]


Itt az alkalmi konyt szerintem például szép. Ha sötét hajad van, szerintem abba nagyon szépek a kis virágok vagy gyöngyök :)

De ha privibe linkelsz be képet vagy megírod a neved (mert gondolom manapság minden fiatal lánynak van face-e :D) akkor többet tudok segíteni.

2012. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
N9vesztett frufrum van, kb az államig ér. Barna hajam van. Köszi, a linken nagyon jók vannak :)
2012. jan. 10. 12:53
 4/6 Allerima ***** válasza:

Egy rendes fodrász már vállig érő hajból is nagyon szép költeményeket tud kreálni. Szerintem beírod keresőbe, hogy alkalmi konty és fogsz találni olyat, ami tetszik. Amit küldtem az szerintem például menne a hajadhoz.


Sok sikert! :)

2012. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én sosem preferáltam azt hogyha valaki agyon tűzdeli a haját

egy ilyen eseményre nem mutat jól véleményem szerint, és a sok hajlakk sem :)

én a helyedben enyhe hullámokat tetetnék bele és akkor szép természetes lesz egy kis hajfénnyel. :))

2012. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

előző vagyok.


[link]

itt egy szép feltűzött.


[link]

ez az oldalt eltűzött is csinos. ;)

2012. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!