Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felcsatolható póthaj otthon,...

Felcsatolható póthaj otthon, használtátok már?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés hajhagymám van és vékonyszálú is a hajam. Gondoltam kipróbálom az otthon felcsatolható póthajat. Nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? Valaki próbálta már? Mik a tapasztalatok? Ezt én minden nap magamnak felcsatolhatom? Hol lehet ilyet venni és mennyiért?
2012. jan. 10. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy kevés a hajhagymád?

Nem akarsz vitaminokat szedni?Szépségvitamin,biovanne,hair clinic és hajszeszt is használni?


A felcsatolhatót szerintem mindennap azért nem jó viselni,mert a fésű ill kapocs,azért húzza a saját hajad(mert abba van belecsatolva).Bár nekem még nem volt ilyen póthajam sajnos....


[link]

2012. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt van aki midnennap viselte és nem lett baja:)

olvasgasd el a hozzászólásokat!

2012. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fodrásszal beszéltem erről és mondta, hogy vékony szálú a hajam és eléggé látszik a bőrőm, szóval ő mondta, hogy kevés a hajhagyma. Biovanne-t szedtem attól a hajhullás elállt de nem lett erősebb szálú sem több :)

Pedig jó lenne valami megoldás, mert igen semmitmondó a hajam és nem akarom folyton vegyszerekkel kezelni

2012. jan. 10. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen szertől nem lesz egy alapból vékony szálú hajból vastag, és több hajhagymád sem lesz soha. Ez van. Szerintem vágass olyan frizurát amitől többnek látszik. Tehát ami ilyen réteges vagy minek hívják és ha szépen tupírozod akkor még többnek látszik. De a göndörítéstől is többnek tűnik.

Csatos póthajam van ugyan, de nem szeretem mert ha lazán rakom be akkor kényelmes de kicsúszik, ha biztosan odacsatolom akkor húzza a hajam és az elég rossz. Meg mondjuk szélben kilátszanak a csatok ha szétfújja a hajad. Az is gáz. Amúgy nem lenne rossz. Én 2000 ft-ért vettem józsefvárosin... de kell belőle vagy 2 csomag. Ja és ez az olcsó fajta elég gubancolódós. Ha pénzed van rá akkor inkább rendes hajból készültet vegyél.

2012. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!