Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon magamnak le tudom...

Otthon magamnak le tudom szívni a festéket a hajamról?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen szer kell hozzá? Bárhol lehet kapni (DM, nagyobb bevásárlóközpont, stb.) vagy csak fodrászkellékes helyen?
2012. jan. 10. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben kérsz hajfesték eltávolító szert, több féle van, most pont egyik sem jut eszembe, de ott tudják úgyis.
2012. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el egy fodrászkellékeshez.Vegyél egy oxy reloaded nevű szert és azt használd , mivel ez károsodás nélkül eltünteti a hajfestéket a hajadból.De ha nincs festve a hajad és szőkíteni akarod akkor szőkítőporos dologgal kell.
2012. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oxy reload, nem reloaded :)

Egyébként nekem azzal lett leszívva, valóban nem károsodott, de én azért otthon nem estem volna neki, én fodrásszal csináltattam. Amatőr kézzel hajat leszívni nagyon bátor dolog, sorra megbánják a nők, ritka az, akinek sikerül a haja felének elvesztése nélkül.

2012. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!