Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a Johnson's baby...

Szerintetek a Johnson's baby testápoló olaj megfelelo felnotteknek is testápolás céljából?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a borom, s gondoltam, ha a hidratálokrém a Johsnon's tol bevállt mint arckrém, akkor kipróbálhatnám a testépoló olajat is. Használta már valaki kozuletek?
2012. jan. 10. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát biztos jó.

De én elvből nem használok jonhnsons baby termékeket, gyerekre meg pláne se kennném, mert tele van iszonyat káros anyagokkal elvileg.

Amúgy szerintem az olajos dolgok nem jók. Ha éezékeny és száraz a bőröd, használj patikai hidratálót, meg mosakodókrémet, azzal tuti nem lesz gond és még olcsó is. :D

2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,én is ezt használom.Nekem bársonyos,sima kellemes a bőröm.
2012. jan. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Johnson's termékek tartalmazzák a legtöbb kemikáliát. Próbáld ki, hogy pár hónapon keresztül natúr termékeket használsz, majd később csinálj egy bőrtesztet a Johnson's-szal. Kipirosodsz, viszketni fog... én nem ajánlom. Akkor már inkább 100% natúr olajok. Olcsóbb is, jobb is :)
2018. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!