Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik sportoltok! Mit...

Lányok, akik sportoltok! Mit csináltok a hajatokkal edzés után?

Figyelt kérdés

Heti 4x edzek másfél órát, és mindig olyan izzadt a fejem, hogy meg kell mosnom. De nem akarok mindennap/2naponta hajat mosni..

Mindig összekötve edzek, de így is olyan ... :/


2012. jan. 11. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Megmossuk. Mást nem tudunk vele csinálni.

Esetleg vágd le kopaszra, ez is egy opció.

2012. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megmossuk :)
2012. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is naponta mosom, de már annyira elég :/ Gondoltam, hátha itt tud vki vmi jó trükköt :)
2012. jan. 11. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez van,c sk vigyázz majd ne zsirosodjon a sok mosástól
2012. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg száraz sampon?


Mostanában nálam ez nem probléma, de persze hamarosan el kell kezdenem edzeni, így nem tudom mi lesz, mert pont megnövesztettem a hajam és most derékig ér és hiába nem annyira dús és vékony szálú így is egyszerűen sok.


Én régen azt csináltam, hogy kifésültem, megszárítottam hajszárítóval majd újra megfésültem.

Igyál sok folyadékot, különben az izzadságod túl koncentrált lesz és akkor a fenti lehetőség nem játszik, mert viszketni fog tőle a fejed.


Tudom, furcsán hangzik de nekem bevált és nem volt csúnya vagy büdös vagy bármi a hajam. Sajnos az sem állapot, hogy minden nap mossuk, sőt a bőrgyógyászoktól is kérdeztem, a mindennapi hajmosás nem igazán tesz jót. Van, akinek semmi baja tőle de alapvetően nem erre vagyunk "tervezve".


Próbáltam amúgy azt is, hogy csak sima langyos vízzel leöblítettem, de akkor már lényegében mindegy, sampont is használhatnék... ráadásul nekem balzsam és/vagy hajpakolás nélkül kifésülhetetlen a hajam.

Szóval maradt a hajszárítózás. Nyáron pedig hagyod megszáradni, vagy ha a szárítódon van hideglevegőt fújó opció az is jó.

Bár akkor több kedve van az embernek hajat mosni, de nekem pl. akkor is rengeteg idő elkészülni vele így akkor sem mostam minden nap.

2012. jan. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én száraz sampont használok,de nem amikor edzek,mert utánna tényleg meg kell mosni.De egynél kihagyhatod a vizes mosást.
2012. jan. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!