Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 100 ml-es gyantapatronok...

A 100 ml-es gyantapatronok kompatibilisek egymással?

Figyelt kérdés

X-epil evolution gépem van, eddig csak x-epiles fejes patront használtam hozzá. Érdekelne, hogy használható-e más típusú 100ml-es pl. Alveola gyantapatronnal?

Előre is köszi!



2012. jan. 12. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosan belefér akkor igen!:) A készülék csak melegíti a gyantát, ha belefér másmilyen fajta gyantapatron is, akkor ugyanolyan hatékony!:)
2012. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A kérdésem igazából az lenne, hogy belefér-e. Addig nem akarok rendelni, míg nem biztos, hogy egyformák.

2012. jan. 12. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem ezek tök egyformák! Nekem nem x-epiles gépem van, de mindenféle patront használtam már benne, ezek szabvány méretű gépecskék, és szerintem az összes patron illik beléjük! ( Mondom, csak mert hol ilyet hol olyat vettem bele, és bennem nem merült fel, hogy ne lenne jó bele!:)
2012. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Így már nyugodtan merek rendelni más fajtát is.
2012. jan. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!