Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet pattanásos az arcom...

Lehet pattanásos az arcom hogy nem eszek elég gyümölcsöt, zöldséget?

Figyelt kérdés

Vitaminhiány lehet a pattanásos arc oka? Nem nagyon vagyok pattanásos csak nagyon idegesít. Mit csináljak ? Használok tonikot meg bőrradírt. Eddig ezek nem segítettek túl sokat.

Légyszi írjatok!

Előre is köszi a válaszokat!

13/L


2012. jan. 12. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is lehet hogy túl zsíros kaját ettél /hasáb burgonya vagy hasonló.. /


Nekem régen volt,hogy ha mandarint vagy narancsot ettem több jöt ki..


-egyszer olvastam h USA ban van ami megszunteti a patikat...a lenyege az volt h haromnapig csak vizet/sokat min 2 - 2,5 l viz/ es egesz nap almat enni. Legalabb 20-at talán

Egyszer kirpobaltam es tenyleg eltunnek a patik tole de ha abba hagyod elojonnek ujbol. AZ arra az esetre jo ha pl. ballagasod lessz es elote par nappal megcsinalod ezt.

2012. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nem leszek éhes? Semmi főétel?
2012. jan. 12. 19:54
 3/5 Coney ***** válasza:
Nekem a kozmetikusom legutóbb azt mondta, tévhit, hogy a csokitól meg ezektől a "károsnak" hitt ételektől jönnek ki a pattanások. Az ok, a rossz emésztés. És belegondolva, az én esetemben ez igaz. De az előző válaszoló tippje is igaz erre, mert a sok folyadék, gyümölcs fogyasztás az emésztést serkenti, segíti. Szóval lehet benne valami.
2012. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vitaminhiány nem okoz pattanást,a válaszolók jót írtak.Más okozza a pattanások kialakulását.
2012. jan. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

semmi.

de ehes is voltam :)


a vizet pedig ugy kell legyurni magadba...de pl.probalj meg kicsit tornazni othon. En ha tornazok egy ket oraig vagy egyig nem vagyok utana ehes vagy elmegy az etvagyam:

2012. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!