Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Das gesunde plus- haar vital...

Das gesunde plus- haar vital komplex mi zink-ről vélemény?

Figyelt kérdés
mennyit és milyen idővel nőtt a hajatok?köszi
2012. jan. 13. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
f@sza.
2012. jan. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lencsilany89 válasza:
73%
Nekem bejött eddig! Most lesz 3 hete, hogy szedem, és a körmeim már erősebbek, nőttek is, a hajam is 1-2 centit lenőtt, pedig eddig alig nőtt valamit. Viszont a szemöldökömön is észrevettem, hogy erősödik, ami nem baj, mert úgyse a vékony a divat. Én már 7 éve szőkére melíroztatom a hajam, de szerencsére jól működnek a hormonjaim, nagyon dús a hajam, és alig hullik, csak éppen lassan nő. Én már 3 hét után észrevettem a növekedést! Az étvágyam picit megnőtt, de rajtam múlik, mennyit eszek. A barátnőm a Hair Revall Capsule-t szedte, szőke a haja, és neki is nőtt. Ahogy néztem, a napi bevitel 1000%-a a Revall kapszula, míg a Das Gesunde Plus az 100%. 10 szeres a tabletta tartama, de sztem a 100% bőven elég, én félnék többet beszedni. Sok sikert!
2012. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!