Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette hajszínezőkről...

A Palette hajszínezőkről lennék kíváncsi egy-két dologra?

Figyelt kérdés
Főleg a 28 hajmosásig tartó színezők érdekelnének. Be szeretném vele színezni a hajam (középbarna vagyok, és nem sokkal sötétebbre akarom, inkább csak élénkebbre egy kicsit valószínű a 6-6 árnyalattal) de attól félek, hogy ha megunom és vissza szeretném kapni az eredeti színt, nem jön ki teljesen és foltokban kopik. Elég sokat vasalom, hetente kb 5ször, az nem fogja beleégetni a hajamba vagy jobban károsítani? Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
2012. jan. 13. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint még rosszabb, mint a hajfesték. Azt legalább kiszedi a hidrogén peroxid (szőkítő por), a hajszínezőtől úgy szabadultam meg, hogy lenőtt.

Nem vasalom, és pont úgy használtam, ahogy írták.

2012. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én palette hajszínezővel feketére sötétbarna(majdnem feketét használok) most először, eddig festettem sötétbarnára.. Eléggé kopnak a színezők...Barátnőmnek is...Nem tartalmaz ammóniát, tehát nem károsítja, nyugodtan színezd be, jól fog kinézni, de kopni fog hamar:)
2012. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
palette hajszínezőnél arra a kávéspohárszerű eperillatúra gondoltok?
2012. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elég egyes válaszokat kaptam eddig és mindenhol mást olvastam :D de köszönöm mindenkinek aki válaszolt :)

én erre gondoltam:

[link]

2012. jan. 14. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel csináltam amit linkeltél, csak a fekete színnel nekem szépen befogta és jó, semmi baja, tiszta ápolt és nagyon fényes lett tőle a hajam, mindenki kérdezi hogy milyen balzsam van rajta:D
2012. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!