Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudni, hogy a vaddisznó...

Honnan tudni, hogy a vaddisznósörte hajkefe eredeti, és nem műanyag vagy kevert szálas?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
tépj ki egy szálat és gyújtsd meg, ha égett müanyagszaga van akkor mü, ha olyan égetthajszaga akkor eredeti. esetlen mikroszkóppal lehetne még kideríteni, több ötletem nincs :D egyébként nem mindegy? lényeg hogy lehessen vele fésülködni...
2012. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy. :D Ennél a kefénél pont az a lényeg, hogy kíméletes a hajhoz. A műanyagnál ugyanez a hatás nincs meg.
2012. jan. 14. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
ahaaaa... szóval egyszerűbb a dolog: kipróbálod és ha kíméletes a hajacskádhoz akkor vaddisznósörétes :P
2012. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a szálakat közelről, és ha nem teljesen egyforma a színük, akkor valószínűleg eredeti. A valódi sörte végén általában vannak ilyen kis dudorok, és többnyire világosabb a végük. Vagy megfogsz egy szálat (nem kell kitépni), végighúzod 2 ujjad vagy körmöd között, és ha nem teljesen sima a felszíne, akkor valódi.
2012. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rapunzel köszi szépen!
2012. jan. 15. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nekem ilyesmim van.

[link] csak Mülleres és árából kiindulva akár lehetne műanyag nélküli (3490 forintért).

De én is ezen agyalok, hogy ez most vajon sima vagy műanyagos??

2012. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg ami csupa fekete akkor az mitől lehet, hogy csak egyszínű??:/

Amúgy bocsi az offért. De hátha a kérdezőt is érdekli, ha valaki ezt megválaszolja..:/

2012. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!