Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajfesték ami pár...

Van olyan hajfesték ami pár hajmosás után lekopik? Tudnátok ajánlani ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még sosem festettem a hajam csak melíroztattam és most gondolkodom rajta, hogy jó lenne valami újat kipróbálni mert ez így elég unalmas az eredeti. Közepesen világos barna hajam van és fehér bőröm félhosszú tépett frizura oldalt elválasztva. Milyen hajszínt ajánlanátok?


2012. jan. 15. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajszínező. Bármelyik drogériába kaphatsz!:)
2012. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen hajszinező :) Szerintem próbáld ki a vöröset vagy feketét ha zöld szemed van akkor vöröset :) Fehér bőr-zöld szem-vörös haj tökéltetes párosítás :) De a fekete is jó ha világos a bőröd :)
2012. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Hát feketére bizti nem festem :D azt nem tudom elképzelni magamon. A vörösben gondolkoztam de barna szemem gondolom attól még jó lenne...
2012. jan. 15. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem próbáld ki a sötétbarnát :))
2012. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok szerintem pedig a vöröset :D barna szemmel még szebb mint zöld szemmel :D
2012. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!