Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam? FONTOS!...

Milyen legyen a hajam? FONTOS! (többi lent)

Figyelt kérdés

A héten fogok menni fodrászhoz ! és nem tudom hogy mit mondjak neki hogy hogy vágja le..:(

Scene hajat szeretnék. :)

valami ilyesmit: [link]

[link]

Kb mennyiért vágná le? [hátam közepéig ér a hajam, 'ovális' arcom van.] jól állna ez a haj?!:O vagyha nem akkor milyen legyen?:D


2012. jan. 15. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom kezd visszajönni ez a nyomoronc emofrizura. Mindenki ilyet akar mostanában. :D

Szerintem jól állna, az ovális fejhez elvileg minden hajforma illik, de ez a haj, szinte amúgyis minden archoz illik szerintem.

2012. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nagyon jól néz ki.;) Oké, bármilyen hajam lehetne,de szerintem ez a legjobb.:D

De ezt hogy mondjam majd a fodrásznak hogy ilyet akarok?:o

És kb mennyibe fog kerülni?:)

2012. jan. 15. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mennyiért vágnak a fodrászok. Egy sima fodrász kb 3000Ft-ért vág ilyet, egy profibb 5-6 ezerért. Nyomtasd ki és vidd el a fodrásznak.
2012. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!