Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám beállítani a...

Hogyan tudnám beállítani a hajam, hogy ne lapuljon le?

Figyelt kérdés
Zselézni szoktam reggelente a hajamat, csak az a probléma vele, hogy ha keveset teszek a hajamra, akkor betudom vele állítani, úgy ahogy szeretném, csak mire beérek iskolába, addigra lelapul és olyan mintha nem is csináltam volna vele semmit. Ha pedig sokat teszek rá, akkor vizes hatása van, én pedig azt nem nagyon szeretném, hogy lehessen látni rajta azt, hogy zselézve van. Az utcán is szoktam látni srácokat, hogy tök jól be van állítva a hajuk és semmit sem látni rajta, hogy zselézve, vagy waxozva lenne. Gondoltam már arra is, hogy egy kis zselével beállítom úgy, ahogy akarnám, hogy álljon, utána pedig fújok rá hajlakkot és talán úgy megállna. Köszönöm a tanácsokat. 16/F
2012. jan. 15. 17:50
 1/2 dorykaaa válasza:
probáld meg hajhabbal
2012. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak simán azt tegyek rá? Attól megfog állni szerinted, és nem lapul le fél óra múlva?
2012. jan. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!