Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melír tincsek berakása -...

Melír tincsek berakása - mennyi egy tincs és kb. mennyit szokás berakni?

Figyelt kérdés

Eléggé átlagos hajam van, nagyon vékonyszálú, de eléggé sok, szóval így ki van egyenlítve közepesre. Középhosszú, barna hajam van. Mint már mondtam, nem olyan "sok" a hajam, szóval nem szeretném, hogy többletben legyen a színes melír, csak egy keveset, [link] kb. ennyit, csak nem akarom, hogy hosszabb legyen az eredeti hajamnál és felül is látszódjon. Azért szeretnék tincseket, mert úgy tudom, hogy a szőkítés és a festés is nagyon roncsolja a hajat és mivel az enyém eléggé gyenge (könnyen törik stb.), ezért nem szeretném tönkretenni.

Tehát ez mennyibe fájna nekem, hány tincset kéne berakatnom, hogy olyan legyen, mint amilyet szeretnék és ha egyszer megveszem azt a bizonyos hajat, utána, mikor leveszik kb. 2-4. hónap múlva, akkor újat kell vennem? Ja és hőillesztéssel szeretném. Köszönöm szépen a válaszokat! Ja és olyat nem szeretnék, hogy jajj, de undorító, stb. ízlések és pofonok :P Nekem tetszik a lila-kék párosítás, szóval olyan lesz, ha lesz. (:


2012. jan. 16. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a hőillesztést szeretnéd? :/ Az nagyon roncsolja a hajat. Vagy csak azzal lehet szép és nem műhatású hajat felrakatni?
2012. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én úgy tudom. De annyira nem roncsolja, mintha a hajam szőkíttetném ki és festetném be, szóval jobb.
2012. jan. 16. 20:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt, hogy nennyi egy tincs azt a mennyiségére értettem.
2012. jan. 17. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!