Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Serintetek jol állna a barna...

Serintetek jol állna a barna haj pár szöke tincsel?

Figyelt kérdés
Barnás szökés hajat akarok,csak az a baj,hogy most fekete hajam van (festet).Mit tudnék csinálni vele h lassacskán kopjon ki.Kérlek segitsetek.
2012. jan. 17. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno volt ilyen gesztenyebarna a hajam és 2 oldalt volt benne 3-3tincs szőke és 1 hátul. Szerettem és feldobta. Lehet neked is jól állna, így látatlanul nehéz.


Viszont a fekete hajad nem tudom, h lehetne.. Nekem vörösről kellett az eredetire 1x lett befestve és mikor annyira lenőtt, meg egy idő után az alján látszott még a vörös, inkább levágattam olyan 10cm.

2012. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

Szerintem a fekete haj a legszebb, ne rontsd el ezt! Ráadásul a többszöri szivatás erősen megviselné a hajad és tiszta töredezett lenne és le kéne vágni a fél hajad!

2012. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fekete hajfesték rákot okoz hosszútávon, és az a benyomásom, hogy öregebbít is.
2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen az utolsonak igaza van oregebbit is,es nekem feheres a borom es nem al jol,ezert akarom valahogy masra vestetni
2012. jan. 17. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!