Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány faktoros a legerősebb...

Hány faktoros a legerősebb naptej?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül? Akár valami márkásabbat is ajánlhattok névszerint.
2012. jan. 17. 19:09
 1/4 anonim válasza:

Én 50+ -ról tudok.

Én ajánlom a Vichi Capital Soleil krémet, ez nem tej.

De nagyon jó, nem ragacsos utána az ember, és szuperül véd, én melóztam vele, a tűző napon 10órát is védett.

kb 4000körül mozog az ára, de most télen lehet olcsóbb lesz.


Üdv

2012. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

50-60-asat még lehet találni.

Létezik 100-as is, de azt csak bőrrákosoknak kell, meg anyajegyekre, stb, és az országban lehet hozzá se lehet jutni.

De amúgy már kimutatták, hogy egészen elhanyagolható a különbség egy 30 és 50 spf-es fényvédő között. Inkább azt kell nézni, hogy UVA-UVB ellen is védjen, ne legyen irritatív (én mindig gyerek naptejet veszek :D), és lehetőleg a környezetnek se ártson - ez inkább akkor szempont, ha tengerhez mész pl, síelésnél kisebb szempont. :D

De ha már márkát: én valami pofátlanul olcsó Disney napvédőt használtam nyáron, nem égtem le vele, és semmi bajom nem lett. :D De a Hawaiian Tropic is jó, az 3,5-5 ezer szokott lenni talán.

2012. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
egészségtelen a sok ilyen olyan kencefice...ha nyaralni mész, akkor ha teheted, árnyékban legyél, ott is le tudsz barnulni, 10-ig illetve du. 5-től pedig napozhatsz...persze nyáron kint dolgozóknak ajánlatos
2012. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

SPF ből 25, sima UV-ból 50.

Én az SPF 25 Frezis naptejet ajánlom, évek óta használjuk, kiadós, tartós, és megfelelően véd.

A baba miatt vettem, de már mi is ezzel kenjük magunkat.

2012. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!