Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is különleges a...

Szerintetek is különleges a barna haj - kék szem?

Figyelt kérdés

Eredetileg barna hajam van és kék szemem, de van benne most szőke melír. Páran azt mondták, hogy festessem az egészet szőkére, de félek, hogy akkor már nem lesz olyan különleges. Szerintetek sötétbarnára vagy szőkére festessem? :)

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2012. jan. 18. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
világosbarnára :) nekem nagyon tetszik a világosbarna haj kék szem.
2012. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a sötétbarna és a kék szem az nagyon szép :)

[link]

[link]


De világosbarnával is nagyon szép: [link]


Ha kék szemem lenne, akkor én semmiképpen nem festeném be szőkére a barna hajam és a szőke melír is felejtős lenne.

2012. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ritka és szép kombináció. :) (Gilmore Girls :D)

Én nem festetném be, de te tudod. Ha nem tetszik, utólag bármikor visszafestheted az eredeti színre, majd hagyhatod lenőni.

2012. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, kicsit természetellenes. Akkor inkább zöld szem. (Bár nekem a kék szem alapból nem jön be.)
2012. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Shai-Hulud ***** válasza:
16%

Szerintem is gyönyörű!!!

[link]

2012. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó. :D

Amúgy a fekete haj, kék szem na az a nem semmi.

2012. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szép, de nem hiszem, hogy csupán ettől lennél különleges. A barna haj-barna szem is lehet szép, lényeg, hogy ki viseli.
2012. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tök mind1 milyenre fested, csak a barna haj - szőke melírt tüntesd el, mert az naon gáz!!
2012. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem találok benne sok különlegességet. (talán azért, mert sok ilyen ismerősöm van.)

Nekem inkább a kék szem, vörös haj tetszik, és a zöld szem, fekete haj. Csakis kizárólag a természetes fajtából. Festve bárki lehet különleges.

2012. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a különleges? Az eredeti hajszín, amin nincsenek ronda lenövések, meg a többi... A szőke a legrosszabb, azon már pár nap után is látszik a lenövés, az ronda.
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!