Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam le a hajam vagy ne?

Laura456 kérdése:

Vágassam le a hajam vagy ne?

Figyelt kérdés
A hajam most kb. 50cm hosszú,egészen rövidre vágatnám szerintetek vágassam le? Válaszaitokat köszönöm!:-)
2012. jan. 18. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha képet linkelnél, egyszerűbb lenne. legalább hátulról.
2012. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ugyan ilyen a hajam,csak kicsit világosabb barna,de ilyen göndör..

2012. jan. 18. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
ha kételyeid vannak, akkor inkább ne, mert megfogod bánni. csak akkor vágasd le, ha biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd. szerintem ne vágd le, mert itt megkérdezted, hogy megtedd e, azt jelenti, hogy nem vagy benne biztos
2012. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nehogy levágd! a göndör haj hülyébben néz ki röviden, mint az egyenes
2012. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ne vágasd le!

egyrészt, mert gyönyörű. másrészt, mert el fog "csúnyulni" és sok baj lesz vele, nehéz lesz kezelni az ilyen hajat röviden.

2012. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,de az a helyzet,hogy sok mindent úgy döntök el,hogy mások mit javasolnak,és azért kérdeztem meg itt,hogy mi a vélemény..:)
2012. jan. 18. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Oké de azért mégis! LE NE VÁGASD MERT MEGKERESLEK ÉS MEGVERLEK!!!! ilyen hajat h jut eszedbe levágatni?????
2012. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kis újítás kell! ÉN is a fenékig érő dús hajamat vágattam le nemrég vállig, és teljesen frissnek éreztem magam :D
2012. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha mégis levágod, akkor kezdésnek semmiképp se vágasd teljesen rövidre. először csak vállig érőre, és ha azután is úgy gondolod, hogy még rövidebbre akarod, akkor csináld
2012. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen..és utána add nekem.

viccet félretéve, én a helyedben még pénzért se vágatnám le...dehát ízlések és pofonok, ha neked úgy jobban tetszik.

de egészségesnek néz ki...szóval szükség nincs rá h levágd.

én egyszer vágattam le, meg is bántam rá 1 hónapra...először még újdonság, hogy végre másmien, nade rövid hajból nem lehet frizurát csinálni, úgyhogy az utána még unalmasabb lett...

2012. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!