Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos módot ajánlotok...

Milyen hatásos módot ajánlotok a fiam részére pattanások eltávolítására? Mi a véleményetek? Aknesol, szaliciles oldat, propoliszos kivonat / mezfutar.hu/ nepigyogymodok/ Lubexyl? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Aknesol nagyon jó pattanásokra.
2012. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leginkább egy bőrgyógyászt, aki fel tud írni valamit speciálisan az ő bőrére.
2012. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Propoliszra viszonylag sokan allergiásak, de aki nem, annak jó szokott lenni pattanásra is. Egy másik népi gyógymódot már az orvoslásban is több területen használnak (nem a gyógymód a jó kifejezés), a lenmagról van szó. Külsőleg is és belsőleg is sokat tehet az elmulasztásukban.

[link]

[link]

2012. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy orvos lenne a legjobb, felír valami gyógyszertári készítményt ami megoldja a gondot. Ettől függetlenül én ajánlanám még a csokis maszkot, az nagyon jót tesz a bőrrel

[link]

2012. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem egy kamasz fiút csokimaszkkal. Szerintetek mennyi ideig marad rajta..?! :)
2012. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha már gyógyszertári, akkor cink tartalmú kenőcsöt ajánlanék.
2012. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyébként akárki, akármilyen szert ajánl is, ezek csak tüneti kezelésre valók, (kozmetikusra tartozik ez a fele). A pattanások kialakulásának belső okai vannak, vagy hormonális, vagy anyagcsere zavar. Az előbbivel orvos kezdhet valamit, az utóbbi ellen magunk is tehetünk táplálkozás és méregtelenítés területen.
2012. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én propoliszt használtam és nekem nagyon jó volt ! ;)
2012. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12:55: Hát ha kellően zavarják a pattanások, akkor az előírt 20 percig :)
2012. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én kén szappant használok naponta 3szor kenem vele az arcom és nekem nagyon jó sokkal kevesebb van rajtam sőt van amikor nincs is rajtam attól is miket eszek tehát a zsíros olajos ételekre gondolok :) amúgy szerintem a kén szappan a legjobb nekem bevált nem fáj semmi én nem is drága csak rákel venni-e magát hogy naponta 3x mossa vele az arcát :)
2012. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!