Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 16 eves fiunak gaz ha nem...

Egy 16 eves fiunak gaz ha nem borotvalja a honaaljat?

Figyelt kérdés
nemsoka meek kirandulni szerintetek le kene borotvaljam?
2009. máj. 27. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy gáz! Jesszus.. az lenne a fura, ha borotválnád. Nem mindenkinek áll jól a borotvált hónalj. Maradj inkább természetes.. az általában bejön a csajoknak :P
2009. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nem gáz.

L/15

2009. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

nem gáz..

lassan odáig jutunk,hogy a fiúk is szőrtelenítik mindenüket,de minek?most nem azért,de mi,lányok azért kínlódunk,hogy szépek legyünk meg minden.De a pasik minek?:]Az lenne a gáz,ha a lányok nem szőrtelenítenék magukat,mert az tényleg gáz ha pl.így mennénk ki:nőcis felső,miniszoknya,magassarkú és szőrös hónalj,láb...brrr:(

2009. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem egy 25 évesnél sem tetszik, ha szőrteleníti a hónalját..az számomra nem férfias.odalent persze elvárom, hogy szedje, de máshol nem tetszik.
2009. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy szerintem leborotválhatod. Legalább a kirándulás előtt. Hidd el, a legtöbb haverod is leborotválja. És nekem is jobban bejön, mintha valaki csupa szőr.

Ha kilátszik vagy pl. strandra mentek akkor szerintem borotváld le. Semmi bajod nem lesz tőle, később ha akarod leborotválod újra vagy hagyod.

2009. máj. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
nem gáz
2009. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát nekem elég kiábrándító :| :S
2009. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
miért nem azt csinálod, ami neked jó??!! Ha Te szereted a szőrös hónit akkor hagyd úgy, ha meg nem, szedd le. Előbb utóbb képes lennél a szemöldöködet is szedetni? Vagy már szedeted? Én azért szedem le a szőrt, mert nekem így jó. Tedd Te is azt, ami neked jó. Jó kirándulást szőrösen, vagy szőr nélkül!
2009. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én hülyét kapnék,ha a barátom borotválná a hónaalját. pff

de ez csak én vagyok...

szerintem döntsd el te

ha szeretni fog egy lány akkor neki mindegy lesz

2009. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!