Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötét gesztenyebarna...

Ha sötét gesztenyebarna hajamra syoss középszőke festéket kenek milyen színű lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanilyen. ha festett a hajad, akkor meg pláne nem. A sötétszőke amúgy is sötét szín általában, tehát olyan, mintha semmit sem csinálnál vele.

Milyet akarsz?

2012. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is festettem már középszőkével a hajam, mert világosítani akartam a barna hajszínemen.. és kicsit sikerült, pont ahogy akartam. szőke se lettem hálistennek, ha pedig sütött a nap, akkor szőkés melírozott fénye volt.
2012. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ilyet:

[url= [link]


vagy ilyet:

[url= [link]


vagy ilyet:

[url= [link]

2012. jan. 23. 08:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobb ha leírom: olyan mint adele haja a januári cosmon
2012. jan. 23. 08:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tehát ilyen:

[link]


Kb. milyen színű a hajad? Mert ha eredeti, akkor is fess rá hamvas világosszőkével, kb. 9.1 es mélységűvel:


Ez a szín lenne a legoptimálisabb, ha eredeti (nem színezett, nem festett most a hajad!)

[link]


Eredeti a hajad?

Milyen mélységű? Tudsz linkelni hogy kb milyen?

2012. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De festett középbarnával amitől egy kicit feketés, de nem az a mély fekete. Először leszeretném szedni oxy reloaddal utána rámenni a festékkel.
2012. jan. 23. 15:02
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha egy világosszőkét és mézszőkét keverek össze, annyira világos szőkét nem szeretnék.
2012. jan. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!