Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tépett hajnak számít ez?

Milyen tépett hajnak számít ez?

Figyelt kérdés

hosszú hajam van kb mellig érő

tépett hajat szeretnék, olyat hogy félig megmarad hosszúnak a hajam, viszont a másik fele meg a nyakamig ér, v egy kicsit feljebb, viszont úgy h ne legyen a fejem utána ilyen [link]

hanem ilyesmire gondolok [link]


2012. jan. 20. 16:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

az a helyzet h nem tom hogyan magyarázzam el a fodrásznak, félek h olyat csinál mint az első képen

én viszont direkt olyat akarok hogy ne legyen olyan sok hajam, h ne legyen olyan dús

2012. jan. 20. 16:03
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A 2. nem is tépett... Szóval egyszerűen ne mondd azt, és akkor nem lesz olyan, mint az első.
2012. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csinos és dögös vagy, neked szinte minden haj jól áll! Vágass frufrut és tépett frizurát, mely összetűzve vagány, kiengedve elegáns külsőt kölcsönöz majd. Ügyelj arra, hogy ha összefogod néhány tincset húzz ki elöl - így még tutibb lesz az összhatás!

ez van a második kép alá írva az oldalon, szóval sztem tépett haj

2012. jan. 20. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt a képet vittem el Ashleeről a fodrászomnak és igyenis ez tépett haj! Annyit mondj neki, hogy a frufrudtól az aljáig fokozatosan tépje meg, viszont hátul a hosszát hagyja meg neked.
2012. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=FnSbpPXlmvo&feature=related

találtam egy ilyet

pont olyan kéne

0:58nál látszik h hátul is jól megvan tépve

2012. jan. 20. 18:51
 6/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedben Ashlee Simpsonnak nincsen hátul megtépve a haja! Viszont amit most linkeltél Ashley Tisdale-nek pedig megvan tépve hátul is.

Most akkor melyiket is szeretnéd?

2012. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

igen de megnéztem ashley simpsonnak egy másik nézetből a haját, ahol borzasztóan meg van tépve, és sztem az úgy már nekem hülyén állna,de ezt előröl nem láttam [link]

utána meg találtam ashley tisdale-osat, ami már kedvezőbbek tűnik

2012. jan. 20. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Értem :) Akkor meg csak annyit kell mondanod, hogy fokozatosan tépje meg mindenhol :)
2012. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De nem fogod fel, hogy csak a fufruja tépett? Hátul a haja nam.. max oldalt lépcsőzetesre van vágva.
2012. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves kérdező, sokadszorra is leírom, hogy EZ A TÉPETT HAJ. Neki lépcsőzetesen van vágva a frufruja, és elől, az arca mentén.. Máshol egyforma hosszúságú minden részen.

2012. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!