Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen stílusú hajat, és...

Ilyen stílusú hajat, és kiegészítőket szeretnék. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megtetszett a képen lévő lány stílusa, főleg a haja. Tudtok nekem ilyesmiket linkelni? Nekem most sima, világosbarna hajam van kockafrufruval, és nem olyan hosszú, mint a csajszinak. Olyan haj kéne, ami oldalfrufru, tépett (tehát dúsabb egy kicsit, nem ilyen lapos.) de nem lóg a szemembe. Emellett én a frufrumat is melíroztatni szeretném szőkére, nem csak ott alul. (tehát 1-1 tincset.) Mit tanácsoltok? Tippeket, és ötleteket várok. =)


Még egy, hol lehet ilyen inget, és karkötőket kapni? ><


2012. jan. 20. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem szép, olyan mintha lenőtt volna ahaja, de ez szoc vélemény. hm...nem tudom, ilyesmire gondoltál, talán hasonlit rá... :S [link]

nem igazán látszik a lány... az inget meg bárhol megkaphatod....minden bolt termékei között van egy egy darab... H&M New Yorker stb. karkötőt pedig...hm... Bijon Brigitte vagy Clara's meg ilyesmi helyeket ajánlanám...

2012. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja még egy :D [link]

és csak a formákat néztem, a szint nem

2012. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen nyakláncot az Amsterdam Shopban vagy a Claire's-ben találhatsz :D
2012. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!