Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Havonta hányszor tartasz...

Havonta hányszor tartasz szépségnapot?

Figyelt kérdés

Én átlagosan négyszer. Van benne haj, arc, dekoltázs, kéz-köröm és lábápolás.

És ti hányszor csináltok ilyet?


2012. jan. 21. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden vasárnap, tehát én is 4x! :)
2012. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Minden vasárnap.
2012. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén.:)
2012. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. évente 2x. XD Konkrétan nem szoktam szépségnapokat tartani, hanem pl. egyik nap a lábammal foglalkozok, következő nap a kezemmel, utána az arcommal, stb. A hajammal meg mindig. :D
2012. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is havi 4, általában minden hétvégén.
2012. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szépségnapot ritkán tartok, általában apránként csinálom meg ezeket. Holnap viszont rászánok egy kis időt arra, hogy végre magammal foglalkozzak.

Igazából engem az is hátráltat a szépségnapban, ha a szüleim itthon vannak. Apukám kiakad ezektől, hülyének néz és mondja az okosságait, pedig semmit nem ért a szépségiparhoz, de mindegy és anyukám sem nézi jól szemmel.

Szóval tavasztől-őszig gyakrabban szoktam szépségnapot tartani, mint télen, mert ilyenkor gyakrabban van olyan, hogy a szüleim egyszerre nincsenek otthon és én ráérek.

16/L

2012. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is minden vasárnap szoktam,ilyenkor epilálok vagy gyantázok,csinálok egy jó kis lábfürdőt,kilakkozom a körmeim,felteszek egy pakolást,kiszedem a szemöldököm,ilyenek:) A hajammal mindig foglalkozom,azzal nem szoktam csinálni semmi extrát.
2012. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En folyamatosan foglalkozok magammal, nincs kijelolt szepsegnap. Hajat 3-5 naponta mosok, ilyenkor mosas, balzsam, pakolas, szaritas, vagy neha felcsavarom stb. A manikurt kb hetente csinalom. Arcapolas minden nap, reggel lemosas/tonizalas, majd kremezes, smink (csak egy pici), majd este szinten lemosas/tonizalas, krem. Pakolas, radirozas hetente 1x-2x. Nagyjabol ennyi jut eszembe! :D (szortelenites, 5 perc zuhany alatt, pedikur, csak gyorsan "lereszelem" az elhalt/megkemenyedett borreteget, meg neha egy kis kremezes)


Azert regen, amig kozep-, es fosulis volktam, minden vasarnapom szepseg nap volt. :D

2012. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!