Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke, vagy fekete haj?

Szőke, vagy fekete haj?

Figyelt kérdés
nagy barna szemem van, (néha világos, néha sötét :D) fekete szemöldököm, világos bőröm, jelenleg szőkésbarna hajam. a nagyonsötétbarna/szinte fekete állna jobban, vagy a kicsit sötétebbik fajta szőke? :)
2012. jan. 21. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább sötétbarna. :)
2012. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez azért így elég nehezen megállapítható, kép nélkül...én nem pártolom a szőkeséget, so most barnát mondok, mindentől függetlenül.:)
2012. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Izabell ***** válasza:
A fekete szemöldökkel a szőke nem túl jó szerintem.
2012. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gondoltál arra, hogy a szemöldöködet festeted be? vagy ha már hajat, akkor inkább maradjon a barna, mert nem hiszem, h jól állna neked a fekete. szakközépben volt egy évfolyamtársam, aki hasonló adottságokkal rendelkezett, befestette a haját feketére (gondolom divatból...) és eszméletlenül megcsúnyult...
2012. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
attól félek nagyon nevetségesen néznék ki pl. világos barna szemöldökkel o.o
2012. jan. 21. 22:32
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, amúgy én nem divatból szeretném festetni, úgyhogy ne is azért írjátok a színeket, hanem, hogy szebb legyek, meg magabiztosabb, blabla, mert tuti hogy van, ami a szőkésbarnánál jobban áll ..
2012. jan. 21. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nézd. nem fogsz kinézni nevetségesen, ha profira bízod. :) azt hiszem, a szemöldökfestést kozmetikus csinálja, kérd ki a véleményét!:)
2012. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!