Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyorsan nő vissza a...

Milyen gyorsan nő vissza a 0,5-1mm-esre / 8-9 mm-esre leborotvált haj?

Figyelt kérdés
Az oldalfrufrum alatt egy kis részen leborotváltam a hajam van ahol ilyen 8-9 mm-es de van ahol csak ilyen 0,5-1 mm-es. Azt szeretném megtudni, hogy ez milyen gyorsan nő vissza mivel így ha hátratűzöm a frufrum hülyén nézek ki. Persze tudom, hogy alapból hülye volt amiért leborotváltam de ez egy fogadás része volt. Köszönöm a barátaimnak;)
2012. jan. 21. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hát a 8-9 milis haj nem nő vissza fél milisre sztem... :D

na jó, gondolom nem egészen így akartad írni?

egy kedves barátnőmnek a fodrásztanuló barátnője borotválta ki a haját egy versenyre így elöl. Hát... elég hamar megnőtt annyira, hogy égnek álljon a haj. Hiába lakk, zselé, akármi. Több, mint egy év alatt nőtt meg normálisan, pedig egyébként teljesen normálisan nő a haja, meg minden.

Nem tudom ez mennyire általános amúgy, szerintem alkati is. A frufrum nekem is elég lassan nő, van akinek meg a hátsóbb részen. Szóval nem kizárt, hogy jó darabig köszöngetheted a barátaidnak. :D XD

Az tuti, hogy 1-2 hónapig ne nagyon akard hátratűzni a hajad. Ha nem középen borotváltad ki, akkor próbáld meg arrafelé fésülni, hátha úgy kinéz valahogy. :D

2012. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És időközben leesett hogy kéne értelmezni a kérdést, my bad, bocsi. :D

És próba szerencse kenj rá ricinusolajat, sokan esküsznek rá, hátha nálad bejön.

2012. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) Hát az ,hogy elég hamar megnőtt az jó hír de az ,hogy égnek állt..Lesznek itt még problémák:'D Ma voltam fodrásznál aki azt mondta,hogy ha megkezd nőni az a kis borotvált rész akkor nyomogassam le vaxal ,vagy zselével,hogy ne nyomja ki a frufrumat..Rendben nem érdekel ha zselézgetnem kell,hogy ne álljon fel csak nőjön gyorsan:D
2012. jan. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!