Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli miatt lehet foltos a lábam?

Szoli miatt lehet foltos a lábam?

Figyelt kérdés
szoliba járok, és eddig semmi baj nem volt.. Mentem hétfőn, aztán szerdán és mindkét nap 10-10 percre, egy erős szoliba (de tényleg eddig semmi gáz nem volt..) És most szerdán észrevettem a lábamon, hogy világosabb kis foltocskák vannak össze vissza.. Mitől lehet ez, a szoli miatt? És el fog múlni? :(((( Amúgy nem olyan észrevehető, de a bal vádlimon van egy nagyobb folt:O Mi ez?? mit lehet ellene tenni ha nem múlna el? :(((((
2012. jan. 21. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Több dolog miatt kérdezem.

2012. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18!!
2012. jan. 21. 23:05
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet, h fiatalkorod ellenére sokat jártál szoláriumba és allergiás reakciók léptek fel...ha így van, rohadtul megszívod, mert nemhogy szoliba, de még a napra sem mehetsz ki (max talpig ruhában)!!... legalább nem leszel műcsaj ;)
2012. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, hogy cigány (már bocsánat; köztük is vannak normálisak)... hanem az, hogy egy 18 éves kiscsaj bepánikolt a hülyesége miatt. én 19 vagyok, nem járok szoliba...nem értem, minek kell egy fiatal lánynak ide járkálnia...ja persze, gondolom a divat és a nyomás miatt... én 19 vagyok, és a természetes fényben töltök el nyáron naponta 20-30 percet, délután 3 után (nyáron, nyilván :D), szép színt kapok néhány nap után...nem a szoláriumban... a reagálása meg szánalmas a lánynak... magát járatja le, és az ilyeneket nézi le a többség. kívül szép(?), belül rohad...
2012. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*ismétlés nélkül :D
2012. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi, én adtam ;) tudod, a nem csicska a sok közül :P de én is mondhatnám neked ezt, de hát majd rájössz...
2012. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A te "segítségeddel" nem nagyon megyek semmire, szóval inkább hanyagolj ha semmi értelmeset nem tudsz felmutatni;)
2012. jan. 22. 00:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Na kislányok, lehet okulni a kérdező szolimániájából. Van az a mondás, hogy okos ember más hülyeségéből tanul... Egyébként nem tudom, mi van a lábaddal, fáradj el bőrgyógyászhoz, remélem, jó nagy "csicska" lesz és szarráolt. Amúgy meg az nem jelent semmit, hogy eddig nem volt baj. A bőrrák tudniillik nem egy szolizás után alakul ki. Most remélem, jól befostál és ha (reméljük) kiderül, hogy nincs semmi bajod az orvosnál, nagy ívben kerülöd a szolit. Én még nyáron napra se megyek ki 50-es naptej nélkül, pedig nem vagyok hófehérke.
2012. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ja. és ugatok én szemtől szembe is ;)


Hát ez igazán nagyszerű és dicséretre méltó, de ha nem haragszol, én nem bánom, hogy nem ismerlek személyesen, sajnos így is épp elég hülye p.csa van a környezetemben, akik halálosan fárasztóak:)

2012. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=qaz73KCiKaM&feature=related



Ja és ha ezt megnézed, kétszer is meg fogod gondolni, mész-e szoliba:)))

2012. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!