Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » úgy letudnék barnulni szoliban...

úgy letudnék barnulni szoliban ha hetente pénteken, szombaton, és még esetleg vasárnap mennék 8 percre?

Figyelt kérdés
mivel iskola van és nincs időm ezért hétvégén tudok menni de nyárra leakarok barnulni
2012. jan. 23. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az rengeteg, én még nem voltam sokszor.

Egy héten egyszer menj csak, 8 percre, esetleg később lehet emelni kicsit többel (12,16) és kérj valami krémet is amit előtte kell magadra kenni és az segíti a barnulást!

Egymás utáni napokon nem szabad menni, legalább 3-4 napot várni kell.

2012. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Szerintem is sok, egymás utáni napokon meg pláne! Nyárig még nagyon sok idő van, én is most kezdem, mert nyáron lesz az esküvőm, de heti egy, egy jó krémmel, szerintem bőven elegendő!
2012. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!