Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Bio hajvágó szalont...

Melyik Bio hajvágó szalont ajánlanátok Budapesten? + szeretném, ha pasi vágná a hajam. Lehet kérni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Szent István körúti BioHairt ajánlom, mindig oda járok! És egy nagyon fura megfigyelés az összes BioHair szalonról: az esetek 85%-ában olyan típusú emberke vágja a hajadat, mint te vagy. Szóval fiúknak általában fiút adnak, én egy teltebb lány vagyok, láss csodát, kétszer is egy kicsit dundi lány fodrászolt :). Meg többi emberen is észrevehető. Biztos vagyok benne, hogy lehet kérni egyébként!
2012. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Új vagyok Pesten, és tanácstalan, nekik viszonylag jó áraik vannak, és jó, hogy nem kell bejelentkezni. Szerintem a férfi fodrászok alaposabbak. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra...

2012. jan. 23. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Első...Nekem csak nő vágta eddig és nagyrészt elég jól néztek ki. Még sem vagyok jó csaj...

20/F

2012. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg, hogy véletlen egybeesés, de nekem túlságosan direktnek tűnt. Ki tudja! Egyébként ha nem így van, szerintem kedvező lenne az üzletre nézve, ha bevezetnék, jó kis trükk.
2012. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az első hozzászólónak: egy előre megbeszélt sorrend alapján osszák be a fodrászokat...
2012. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!