Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros és pattanásos bőrűektől...

Zsíros és pattanásos bőrűektől tudakolnám, hogy az ilcsi termékek mennyire jöttek be?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni hogy többeknek,vagy inkább keveseknek használ.Pl:feketeszappan,csipkebogyós-kukoricás bőrradír,kénes termékek.
2009. máj. 28. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a feketeszappan bevált
2009. máj. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont ezeket a termékeket használom és nagyon szuper termékek. Olyan szépen helyretette az arcomat valami csoda, pedig csak 3 hónapja használom. De azért ugye néha-néha vannak még pattanások, de nem sok és nagyon kicsik.

Én elősször lekezelem az arcomat feketeszappannal majd utána leradírozom ezzek a csipkebogyó kukoricás arcradírral, bepacskolom az arcomat a csipkebogyó tonikkal és a végén felkenem az ichtiolos pakolást.

Heti 1m 2 alkalommal, tehát nem gyakran mégis szépen helyrehozta.

2009. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!