Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nevezik másképpen a...

Hogyan nevezik másképpen a kettős vágású hajat? Az amelyiknek van egy felső és egy alsó része, a felső rövidebb egészen kleopátrás, az alsó pedig hosszú.

Figyelt kérdés
Kettős vágású hajnak szokták nevezni a "profik" de így google-n nem találok semmi erre vonatkozó képet vagy utalást. Segítenétek? Valaki tudna képet linkelni? Vagy ha tudjátok,hogyan írjam be keresőbe az is segítség lenne! Esetleg van valakinek ilyen haja? Szereti?:) Köszönöm a válaszokat! 16L
2012. jan. 23. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ilyesmire gondolsz?

2012. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen!:) köszönöm!:) hogyan találtál rájuk?
2012. jan. 23. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:

scene hair beirod,kb. mindegyiknek ilyen van

főleg ha weheartit.com-on nézelődsz

2012. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én ezt találtam tessék

[link]

2012. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöööm:) tényleg:):)
2012. jan. 23. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem ilyen van :) és tényleg scene hair a neve. Én imádom, mert nagyon sokféleképpen tudom hordani :) Ha szeretném, akkor rövid hajam van, ha szeretném hosszú és nagyon jól néz ki, ha be van fonva, vagy oldalra van gumizva :)
2012. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát tisztelt kérdező ez a haj számomra előgf csúnya ami az első képeken van hadne mondjam ki hogy ilyent ki hord mert ez egy túl kihivó feltönő frizúra. Én ilyent biztos sose hordok.
2012. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese!
2012. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!