Vörösből barna?

Figyelt kérdés
Eredetileg gesztenyebarna hajam van. Pár hónapja vörösre festettem, azóta kb másfél havonta újrafestettük itthon, eleinte egész piros volt. Legutóbb karácsonykor festettük be, már kezd lenőni, nem annyira élénk, egészen sötétvörös. A kérdés az, hogy ebből tudok-e újra sötétbarnát csinálni, úgy, hogy egyből egyenletes egyszínű barna legyen. És milyen festéket ajánlotok?
2012. jan. 24. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt vörös és most festem lassan fokozatosan barnára, most egész sötétbarna lett a festéktől és még így is átüt a vörös, amitől lilás hatása van a fényben, én megpróbálom ezt világosítani festéssel szőkítés nélkül, mert kezd kopni ez is, akármilyen sötét is. Vigyázz, hogy ne túl világos barnával fesd át mert akkor narancssárgás lehet a végeredmény.. :/
2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is vörös voltam két-három évig, ma már visszakaptam az eredeti hajszínemet. én úgy csináltam, hogy hagytam kopni a vöröset, utána meg a saját színnemmel festettem. eleinte volt vöröses árnyalata a hajamnak, de csak pár festésig.
2012. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!