Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik borfeszesito krem jobb...

Melyik borfeszesito krem jobb a Dove, Nivea vagy Garnier? Vagy esetleg mas? Szeretnek venni, de nem tudom melyik a leghatekonyabb.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 13:10
 1/5 anonim válasza:
Balea, olcsó és jó!
2008. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier vált be a legjobban, de a Nivea illatától nincs jobb :)
2008. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Rossmannba lehet kapni az a neve hogy: Sunfleur. 1499 ft. nekem nagyon bevált,méghozzá rövid idő alatt!! Csak ajánlani tudom!
2008. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én a VICHY narancsbőr elleni krémet ajánlanám, nekem nagyon tetszett és már egy hét után látszott a hatása.

Erősen minden este zuhanyzés után jól be kell masszírozni a combodba és fenekedre is, és meglátod milyen szép lesz tőle a bőröd.(kb. 6-7 ezer Ft)Ja és nem árt ha este nem nagyon eszel és mozogsz is egy keveset ,mert akkor garantált lesz az eredmény.(cola, chips,csoki elfelejtve!!!)

2008. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sszia, én a Garnier Nyári tündöklést egyszer megvettem véletlenül.. és azóra egyébként tök jó. 4 fázisban barnít, tehát ha 2 után elégnek érzed, akkor ráér 2 nap múlva megint..
2008. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!