Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek tetszik a piros vagy...

Kinek tetszik a piros vagy vörös (természetes) körmök? Mi a véleményetek, ha egy női köröm pirosra van festve?

Figyelt kérdés

Érdekelne kinek mi a véleménye.

Írd oda F vagy L + korodat!


2012. jan. 25. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Régen utáltam, de mostmár bejön. A fekte viszont borzalom

20/F

2012. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Megkérdezhetem, hogy: Miért nem tetszett?


Fura, de mint nő, régen olyan uralkodónak véltem = nem tetszett.

Most meg v.hogy nagyon tetszik. :)

2012. jan. 25. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
régen olyan ribancosnak gondoltam, de ez már megváltozott :)
2012. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

igazábol nekem nagyon tetszik a piros köröm, de nem nagyon szoktam kifesteni olyanra, inkább valami halvány rózsaszínre.:)

13/L

2012. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Régen festettem pirosra a körmöm, de nem tudom miért nem tetszik. Feketére szoktam festeni. De már egy ideje mű körmözök leginkább francia manikűr valami virággal, de volt párducmintás is stb:D De a piros tényleg nem jön be valamiért:D

17/L

2012. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

mindig mindenki azt mondja, hogy r.bancos, ez szerencsére nem maradt meg bennem

én is festettem vörösre, most csak azért nem, mert az osztályomban divat lett, meg a rózsaszín, korall, szóval nem fogom olyanra festeni a körmöm, mint a közvetlen környezetem

tetszik, egyéntől függ, hogy r.bancos vagy nem, mondjuk én sok mindent nem tartok r.bancosnak

17L

2012. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem rég határoztam el h megnövesztem a körmömet és hosszú piros karmaim lesznek, és nemtom h miért de régebben nekem se tetszett, de most vhogy nagyon anyukám szerint undorító:DD 17/L
2012. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Anyu szerint a fekete undorító xD

uhh nekem nem nőnek meg a körmeim :( mindig letörnek:( pedig szebb egy természetes köröm mint a műköröm.

Bár a műkörömről nem kopik le a lakk. Utálom, amikor kifestem, és másnap már pattog le a lakk.

2012. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig én sem nagyon festettem pirosra a körmöm, de most karácsonyra megcsináltam pirosra arany csillámmal és nagyon tetszett. Úgyhogy továbbra is fogom használni azt a lakkot. Még nagynéném is nézte, hogy milyen szép ez a szín, adjam már kölcsön meg felírja a számot és ilyet vesz. :D Nem az a rikító piros, kicsit sötétebb. Ez:

[link]

22L

2012. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tényleg szép szín. :)

Lesz időm, kifestem.

Csakis minőségi lakkot fogok venni, ha veszek.

2012. jan. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!