Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az h. a VV-sek...

Miért van az h. a VV-sek isszák a budgetes olcsó energiaitalt meg összevissza esznek mindent cigiznek néhányan idegeskednek és mégis hibátlan az arcuk,?

Figyelt kérdés

ha a pattanás fő oka a táplálkozás akkor én miért vagyok még mindig pattis egészségesen táplákozom már régóta!! cukrot egyáltalán nem eszek kerülöma fehér lisztet , nem gennyes csak picik főleg ilyenkor menzeszkor most is kijött egy csomó!!:((

már agyon vagyok vizsgálva nincs semmi bajom ennyire genetika az egész , v.már túlstresszelem?? de a régi pattifoltok se múlnak el ocsmány!! és még a z ismerőseim is cigiznek van aki vékony alultáplált és hibátlan a bőre ,hát hogy van ez?:(


2012. jan. 25. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna genetika... :/ Ismim pl táplálékkiegészítőn él, mert nincs ideje enni, cigizik, iszik egy csomó alkoholt, ha ideje van enni, akkor mekis kaját eszik. Egyébként egy jó kozmetikus helyre tudja hozni az arcod.(bőrgyógyász csak tele töm gyógyszerrel, amitől szőrösödik az ember lánya)Egy jót tudok ajánlani, ha debreceni vagy! Ha nem, keress a településeden/-hez közel jó! ilcsi kozmetikust, nekem az hozta helyre
2012. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
debreceni vvgyok amúgy de szoktam járni kozmihoz rendszeresen havi szinten!
2012. jan. 25. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
figyelj, nekem ahogy számolom volt 4 kozmetikusom ez előtt a nő előtt. Ha havi(vagy másfél havi) 6-8 ezret rá tudsz szánni a bőrödre megéri hozzá menni(egyébként nem is rokonom, sőt semmim, hogy ajánljam, de hozzá fogható jó még nem csinálta meg az arcom
2012. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem vészes az arcom csak menzesz körül kijön egy csomó!

kozmetikussal meg úgy vagyok hogy teljesen jól dolgozik rendszeresen járok hozzá .voltam már oylannál is aki biotron lámpázott meg ultrahanggal kezelt és ocsmány volt utána a bőröm alig gyógyult meg. Én itt belső okokat szeretnék feltárni de lehet hoyg tényleg genetika. anya is pattis volt így a 20-as éveiben

2012. jan. 25. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
hát de ha mindent kivizsgáltak, akkor nem tudsz mit tenni :( de elehet az is h túlstresszeled. Iszol elég vizet? Kamillát próbáltad már rá? Természetgyógyászt? A pattifoltokat halványítja valamennyire a kedvencem a tojásfehérjés pakolás. Egy kanál frissen facsart citromlé+ habbá vert tojásfehérjét összeöntöd, és felkened az arcodra :)
2012. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a tippeket ki fogom próbálni!:)
2012. jan. 25. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért azt is nézd, hogy a VV-seken mindig van egy jó nagy adag vakolat, mert ki van nekik adva, hogy minden nap szép smink (akár csak alapozó), mert azért csak a tv-ben vannak.
2012. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom de az csak látszik ha vkinek rücskös az arca, azért tv-n keresztül mégsem lehet elérni egy fotosopp hatást
2012. jan. 25. 23:07
 9/9 anonim válasza:
A tv-ben nagyon erőteljes sminkeket használnak, mert a tv-ben sokszor másként és gyengébben látszik, olyan erős smink van többnyire rajtuk hogy élőben kb. rájuk sem ismernél lehet
2012. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!