Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhabot ajánljátok...

Melyik hajhabot ajánljátok göndör hajra?

Figyelt kérdés
Nem szeretném vasalni a hajam úgyhogy elkezdek használni hajhabot csak nem tudom hogy melyik az amelyiktől szép göndör és fényes lesz.Tipp?
2012. jan. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom teljesen a drogériás kínálatokat ilyen téren; én Fructis-t nem ajánlom, én Taft-ot szoktam venni, az elég jól bevált, de ha tartósan szeretnéd, hogy megmaradjanak a hullámaid, akkor mindenképp erőset vegyél bármelyiket is választod, -mondjuk ez a Taft-nál 4-5-ös-, én nem is tudom a többi(gyengébb fokozatú) mire való, mert tartásra nem.
2012. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van. Mosás után második nap már egyenesedett a fésüléstől, tehát írtó gáz volt. Se szép göndör, se egyenes. Itt olvastam egy válaszban, hogy az illető nem fésülködik, csak az újjaival szokta rendbe rakni, "kifésülni" a haját. Kipróbáltam, valóban jó ötlet. A göndörség megmarad egész a következő hajmosásig, és rendezett is amennyire rendezett tud lenni egy göndör haj. Ajánlom, érdemes kipróbálni. Bár a fényességre nem megoldás, de talán arra is tud mondani valami okosat valaki:) Én is épp arra keresem a megfelelő hajápolót, azért vagyok itt:)
2012. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 göndör hajra való habot ismerek , ha nem így van javítsatok ki.

1. Taft : volt a régi változata amikor kék flakonba volt , akkor nagyon szerettem , mert nagyon jó tartást adott a hajamnak . De mióta rózsaszín azóta nem szeretem.

2. Wella: semmi extra. Olyan mint egy sima hajhab nem érzem a különbséget.

3. Rossmanos: Ezt a taft rózsaszínjéhez tudnám hasonlítani , elmegy egynek.

4. Garnier: a legjobb . nagyon jó tartást ad a hajamnak. Ezt tudom ajánlani.

2012. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Óhh:)Köszönöm a választ:).

És a garnierből a zöld Fructis-ra gondolsz ugye?:)

2012. jan. 29. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen - igen arra :).
2012. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!