Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok tanácsot hogy az...

Adnátok tanácsot hogy az Avonos termékeket hogyan lehetne a legkönnyebben értékesíteni?

Figyelt kérdés
Nem régen kezdtem el avon tanácsadó lenni és értékesíteni a katalógusban lévő termékeket. Nem olyan nagy az ismerősi köröm,sőt sajnos kicsi :S Igyekszem rávenni az ismerőseimet hogy vegyenek,hogy nézzék meg a katalógust de egyszerűen senkit nem érdekel vagy nincs rá pénzük vagy ők is tanácsadók illetve valakitől már szoktak vásárolni. :/
2012. jan. 26. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Boltba a pénztárosnak adsz egyet,vagy épp elejted,hogy neked a sampon mennyire bevált a többihez képest.
2012. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi :)
2012. jan. 27. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Pluszba megkeresheted anyud,tesód ismerőseit.Ha tőlük indulsz ki,biztos lesz akit érdekel.
2012. jan. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,tőlük indultam ki :)
2012. jan. 30. 07:44
 5/9 anonim válasza:
Hát! Nem kaptál túl hasznos tanácsokat, lássuk be. Sajnos én sem fogok tudni adni. Ha kicsi az ismerettségi köröd, aligha lesz jövedelmező ez az elfoglaltság. Nem tudsz rátukmálni csak úgy emberekre ezt-azt. Az ismerőseid is biztos unják vagy kényelmetlenné válik a helyzet idők múltán. Hogyan tudnád a legkönnyebben értékesíteni? Ha a buszmegállóban, áruház előtt vagy orvosi rendelőben leszólítod az embereket, az már tényleg nagyon rámenős dolog lenne. :D És az emberek nagy százaléka nem is örülne neki.Tehát azt tanácsolom, hogy másik kereseti lehetőség után nézzél. (Esetleg ugyanígy avonnál hostesmunka, ha akad.)
2012. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hostessmunkát nézegetek sokszor neten de ha ki is töltöm az űrlapjukat,visszajelzést nem igen kapok. Most így kezdésként összesen 16000 ft jött ki kereken az avonnal kapcsolatosan a vásárlás alapján de ebből persze én anyummal rendeltem a legtöbbet közel 9000 ft-os összegben :/
2012. jan. 31. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát eddig nagyon nem kaptál lelkesítő hozzászólásokat. Szerintem kezdetnek jól indítottál, én is így kezdtem több mint 10 évvel ezelőtt. Az Avonnak nagyon jó (ingyenes) képzései vannak, kérd a koordinátorod segítségét, örülni fog a kérdésednek! :-) Aki pedig azt mondja, hogy drága az Avon, az ne mondja már nekem, hogy 290 Ft egy tudolózselére drága, mert máshol sem olcsóbb... ;-)
2012. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre azért reagálnék,mint első válaszoló.Kozmetikus vagyok én a katalógust kinn hagytam err kaptam azt,hogy a tusolózselé úgy szárít,hogy mondjak valamit amivel helyre! tudja hozni.Ez kellően égő volt!A másik minden 2-3 ember avonos,mégis hogy lehetne a mostaniaknak sikerük?10 évvel ezelőtt kicsit más volt,mert nem volt ennyire elterjedt.Na mostmár meg lehet kövezni.
2012. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem nagyon értek egyet az utolsó hozzászólóval. 1 éve vagyok koordinátor, folyamatosan növekvő csapattal. A mi körzetünkben kb. 50 koordinátor van, mindenkinek nagy a csapata és folyamatosan növekszik is. Az AVON-ra folyamatosan van kereslet. Én is azt javaslom, hogy beszélj a koordinátoroddal, rengeteg ingyenes képzés van a kontakt pontokban, gondolok itt akár simnktanácsadásra, csapatépítésre stb. Nem utolsó sorban pedig nagyon ajánlott elmenni a Tanácsadói konferenciákra ahol sok-sok tanácsot kapsz a többi tanácsadótól is. Elmondják ők hogyan szereznek vevőket és megoszthatjátok egymással minden tapasztalatokat! Ezek nagyon hasznosak! :)
2012. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!