Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sok szúnyogcsípéshez...

Nagyon sok szúnyogcsípéshez hasonló piros pötty jött ki rajtam ami többnyire a fenekemen és a combomnál azaz inkább a hajlatban van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon viszketnek is ezek a pöttyök:S Soha nem volt még velem ilyen:( légyszíves segítsetek.
2009. máj. 29. 15:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve mit tudnék tenni ellene?:(
2009. máj. 29. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van. Lehet, hogy allergiás vagy valamire, de erre kevés esélyt "látok". Nemtudom, hogy te milyen vízben szoktál fürdeni...NEM SZABAD forró, meleg vízben fürdened, inkább a langyos, hidegebb víz az ideál! Ha lehet, próbáld meg nem kaparni, de ha tényleg nem bírod már, akkor fenisztil géllel kenegesd be. Ha nem használ, fordulj szakorvoshoz!
2009. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy akármilyen hűsítő krémmel!
2009. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az hogy forró vízben fürödtem attól lehet?:S Fenistil géllel kenegetem amúgy kicsit használ a viszketés ellen:)
2009. máj. 29. 15:54
 5/7 anonim válasza:
Nekem egyszer volt hasonló, pont azokon a helyeken ahol írtad. KIderült hogy allergia, pont akkor változtatták meg az ariel mosópor összetételét, és attól vol. Aztán hozzászokott a bőröm.Menj bőrgyógyászatra!
2009. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, a forró víz...mostmár kezdek biztos lenni benne, hogy az az oka. Próbálj meg a mai nap folyamától nem forró vízben fürdeni...:)
2009. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj borgyogyaszhoz, mert ez lehet allergia, lehet az izzadastol, lehet akar atkacsipes.

Mindenesetre ha iszol Calcimusc-ot es kened Fenistillel,az valoszinuleg segit.

2009. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!